Чистка оптических поверхностей

Пластмасові, желатинові, скляні фільтри найкраще чистити потоком повітря з балончика або простої клізми. Ні в якому разі не можна дути на них.

Пластмасові, желатинові, скляні фільтри, s дзеркало у фотоапараті, пластмасові фокусні екрани потрібно промивати (терти не можна!) бензином для запальничок Zippo (Premium Lighter Fluid). Оптичні поверхні об'єктиву від пилу краще очищати пензликом.

Протирання оптичних поверхонь від жирного бруду проводиться очною ватою, намотаною на скляну або пластмасову паличку, змочену бензином для запальничок Zippo (Premium Lighter Fluid). Якщо бруд, що потрапив на об'єктив, розчинний у воді, то краще скористатися дистильованою водою.

Бензин не повинен потрапляти на гумові поверхні і деталі камери, так як гума від цього псується і руйнується. Чистий спирт необоротно розчиняє різноманітні пластмасові деталі фотоапарата, а також залишає за собою білий наліт, який важко змивається на всіх поверхнях. А так як він погано розчиняє в собі жирові нальоти, то ним краще не користуватися, використовуючи замість цього бензин.Загрузить фотографии через интернет и отправить на печать можно на сайте "Фотодрук"!